Доставка по всей Украине. Наш Шоу-рум: г. Киев, бульв. Вернадского, 15 оф. 3, Пн.-Пт. с 10:00 до 17:00 | русский  украiнский  

40.00грн.

Каррі мадрас спеції 50г

Каррі мадрас спеції 50г

Ароматна універсальна суміш спецій, що складається з органічних спецій найвищої якості, які ідеально балансують гостроту та інтенсивний смак, віддаючи належне південно-індійській кухні. Суміш спецій виготовлена з використанням традиційної техніки ручного обсмажування та подрібнення на камені, яка дозволяє вбирати свіжість, аромат та ефірні олії.

Суміш спецій Мадрас відрізняє його від інших видів каррі своєю гостротою, вмістом перцю чилі, що надає йому темніший і червоніший відтінок, і ароматним цитрусовим листям, типовим для справжньої південно-індійської кухні.

Рецепти каррі з м'ясом, рибою, куркою чи овочами – найкращий вибір при використанні цієї суміші. Якщо ви великий шанувальник перцю чилі, замініть звичайний каррі порошок на Мадрас. Або використовуйте його з кокосовим молоком, щоб приготувати шрі-ланкійське каррі. Як і інші суміші спецій, ви можете експериментувати, додаючи цю гостру приправу в супи, рис та соуси. Використовуйте його для натирання м'яса та овочів, приготовлених на грилі, або змішайте його з раїтою (йогуртовим соусом) або майонезом, щоб вийшла приправа, що одночасно викликає поколювання язика і освіжає.

Количество

Отзывы
0 штук
Вход
E-Mail:

Пароль:


Забыли пароль?
Зарегистрироваться

Copyright © 2024 Реактивная Устрица
Build by JetOyster
Конфиденциальность