Доставка по всей Украине. Наш Шоу-рум: г. Киев, бульв. Вернадского, 15 оф. 3, Пн.-Пт. с 10:00 до 17:00 | русский  украiнский  

450.00грн.

Рис Басматі Коричневий LAILA 2кг
[2 кг]

Рис Басматі Коричневий LAILA 2кг

Коричневим називають нешліфований рис, підданий мінімальній обробці. Завдяки слабкому шліфуванню зерен у коричневому рисі зберігається висівкова (квіткова) оболонка та зерновий зародок, а також усі поживні речовини та вітаміни.

Висівкова оболонка надає зернам рису характерного коричневого відтінку і горіхового присмаку. Коричневий рис надзвичайно корисний для організму людини та високо цінується дієтологами та прихильниками здорової їжі, за наявність у ньому цінної дієтичної клітковини, необхідної організму для очищення та підтримки імунітету і ще в ньому широко представлені рослинні жири. Всі ці корисні речовини майже зовсім зникають при обробці цієї зернової культури, так як більша їх частина міститься в шкірці, яка і піддається шліфування при обробці.

З Коричневого рису Ви можете сміливо готувати всі ті страви, куди Ви вже звикли додавати його білий аналог. Коричневий нешліфований рис хороший у будь-яких поєднаннях: у плові, в салатах, з овочами, а також як гарнір до м'яса, риби, птиці.

Але Вам необхідно пам'ятати, що коричневий рис потрібно готувати вдвічі довше, крім того і після приготування він трохи буде жорсткішим. А щоб можна було скоротити час приготування цього виду зернових культур, його слід промити під проточною водою і після цього замочити на 2-3 години.

Але набагато краще для швидкого приготування залишити його замоченим у воді на всю ніч, тоді його цілком можна буде зварити всього за хвилин п'ятнадцять, двадцять. Рис вийде розсипчастим та ніжним, з незвичайним для Вас, але приємним ароматом.

Дуже рекомендую Вам спробувати його.

Количество

Отзывы
0 штук
Вход
E-Mail:

Пароль:


Забыли пароль?
Зарегистрироваться

Copyright © 2024 Реактивная Устрица
Build by JetOyster
Конфиденциальность