Доставка по всей Украине. Наш Шоу-рум: г. Киев, бульв. Вернадского, 15 оф. 3, Пн.-Пт. с 10:00 до 17:00 | русский  украiнский  

435.00грн.

Тісто Філо Kanaki 450г
[450g]

Тісто Філо Kanaki 450г

Тісто Філо Kanaki – продукт одного з найкращих виробників тіста у світі. Це дуже тонке, витяжне прісне тісто, родом із Греції. Про якість цього тіста говорить ступінь його розкочування - незважаючи на значний обсяг, воно практично невагоме. Менш якісні аркуші тіста Філо важать у середньому в 1,5-2 рази більше, вони менш пластичні та можуть рватися у процесі приготування. Тому купуючи тісто Філо важливо звернути увагу на кількість та величину листів, що припадають на питому вагу продукту. Тонкі листи зроблять вашу випічку легкою та повітряною.

Тісто Філо практично неможливо приготувати в домашніх умовах.Тонкі, як папір, листи тіста Філо відрізняється низьким вмістом жирів і стають все більш і більш популярними, як альтернатива важким листковому та пісковому тісту. Воно ідеально підходить для приготування як солодкої випічки, так і пирогів із сиром, рулетів із різною начинкою з птиці, м'яса чи овочів. Для надання хрусткого ефекту листки тіста Філо змащують олією.

Склад: борошно пшеничне, вода, крохмаль маїсовий, сіль, консерванти.

Зберігати у морозильній камері (-18°C). Можна зберігати у холодильнику (+4°С) протягом 15 днів. Перед використанням тісто Філо необхідно розморозити при кімнатній температурі не менше 2 годин в герметичній упаковці так, щоб воно не втратило своєї вологи. Не намагайтеся розгортати Філо, поки воно повністю не розморожене. Після розкриття упаковки накрийте тісто Філо злегка вологим рушником, щоб воно не пересихало.

Количество

Отзывы
0 штук
Вход
E-Mail:

Пароль:


Забыли пароль?
Зарегистрироваться

Copyright © 2024 Реактивная Устрица
Build by JetOyster
Конфиденциальность